Vánoce♥ (Vánoční závody)

26. prosince 2011 v 18:19 |  ○Novinky○
Do školy jsme šli naposledy ve čtvrtek, asi jako většina z vás..
Odpoledne jsem vzala psiska nachvilku na zahradu, Šerča ale samozřejmě čím je starší tím víc dokáže překvapit její praštěností a proto mi přeběhla přes potok k sousedům na zahradu za psem- tam zjistila že se ho vlatně bojí, ale zpátky přes studenej potok se jí už taky nechtělo- Flowča na to naštětsé jenom čučela. Takže jsem Šerču vysušila šupla dom k radiátoru a šli jsme na procházku sami s Flowčou. A po procházce jsme jí házela půlhodinky na louce tenisák (dýl sem to nevydržela- mrzli mě ruce)..
V pátek jsem se pokoušela vyfotit nákou normální fotku na pfko- bohužel výdledek celek mnic moc proto vypadá tak jak vypadá (dávám ho níže).. Pak jenom procházka a chvilka cvičení poslušnosti a triků :)), večer šli mamka na návštěvu takže jsem bylila dárky a ze psů se stali gaučáci :D..
V sobotu co jiného než VÁNOCEE :D. Stávala jsem na mě celkem brzo :D, no přes den se nic extra nedělo- pohádky, procházka, návštěvy :)).. No u večeře se ségra pozvracela takže jsem pak opravdu měla chuť k jídlu že jo :P :D.. Večer mohla i Šerča do obýváku- Flowča bohužel ne :P.. Dostali jsme frisbeečka- 4 hero xtra :)), knížku dogfrisbee, pro Flowuši postroj a vodítko, já třičko s borderkou a pak už takový ,,nepsí" věci :D.. Pro fenuše sem měla hromadu odměn- ty se hodijou dycky :D..
Neděle- noo do postele jsem se dostala kolem 2 a usnula jsem o dost pozdějš, takže ráno jsem podle toho taky stávala :D.. Odpoledne procházka+ foťák s sebou :))..
Pondělííí- vánoční závody: ráno jsme jeli jako každý rok na vánoční agility závody do Žamberka. Brala jsem s sebou samozřejmě obě fenuše. Při nahlašování jsem přemýšlela kam nahlásit Flowču (začátečníci měli 1 běh, pokročilí 2) noo tak takle jsme se my octli v pokročilých :D.. Postavil se parkur a začáínali pokročilí Large- už při prohlídce jsem celkem litovala že jsme měli jít do začátečníků :D.. YFlowuša běžela ale úžasně♥ akorát náběh do slalomu nezvládla jináč se ale hezky soustředila :)).. Potom byli M a pak už jsme mohli jít na řadu se Šerčou v S- (parkur už jsem si prošla jenom asi 2x protože nebyl těžkej na zapamatování a už jsem ho věděla od Flowuši), a už jsme šli jako druzí na start- zaběhli jsme to čistě, hroznou rychlostí :D.. Pak proběhla přestavba na druhej parkur- už když js,e to stavěli tak sem věděla že toto nemůže dopadnout dobře- začínali Small se Šerčou jsme to dali ( asi čistě) ale 2x se začmuchala no takže hroznej čas.. Pak šli Medium a pak už my Large šli jsme na start asi jako 5. Flowuša opět nezvládla nábeh do slalomu na poprvé (doma na tom zapracujem), pak oběhla překážku a protože jsem ji tam musela vracet tak jsem už nestihla být tam kde jsem chtěla tak jsme se tam nák tak zamotali že z toho bylo další odmítnutí a já už jsem byla totálně dezorientovaná takže jsem ji vyslala na jinou překážku :D.. Nj i přesto jsem ale ráda že jsem Flowču přihlásila do pokročilých- aspoň zase vím co potřebujem trénovat :))..
Až na to že sem měla úplně promočený boty to bylo fajn dopoledne :D
Na konci prázdnin udělám video :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sashay Sashay | Web | 26. prosince 2011 v 18:25 | Reagovat

hezký blog :) , krásny hafani :)

2 LisaDog - eSBé LisaDog - eSBé | Web | 27. prosince 2011 v 13:46 | Reagovat

Ahojky.
Se spožděním jsem na blog nastavila Vánoční dess, tak snad se bude líbit :-)

3 *Niky & Endy* *Niky & Endy* | Web | 28. prosince 2011 v 14:28 | Reagovat

Tak jsis to užila,))
je u mě moc důležitej článeček a je nutný aby jsis ho přečetla,zatím _Bye_

4 *Niky & Endy* *Niky & Endy* | Web | 1. ledna 2012 v 15:00 | Reagovat

Takže už jsem se přestěhovala,pokud chceš být stále moje -Affko,tak se sem zapiš http://pejsek-endy.blog.cz/1201/zapis-sb#pridat-komentar zatím,)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama