Listopad 2011

No coment.. xD

30. listopadu 2011 v 21:44 ○Novinky○
Joo tak ten článek níž, psala kámoška když jsme neměli o dělat při informatice xD.. Proto bych přidala asi něco k těm závodům Zzo- Flowuše aportovat umí, až na to že aportuje prostě jako bordera- příde ke mě pustí míček a čeká až jí ho hodin.. A u odložení taky nevim jesli by vydržela tak dlouho (doma vydrží, ale tam nevim).. No tak kvůli tomu sem si říkala že pojedem až příští rok :)).. Noo a k té škole asi není co dodat- když se zamiluju, tak su pak vážně úplně mimo xD, blbý je že su v devítce a proto bych se měla snažit aspoň do pololetí :D.. No na zemědělku (agropodnikání nebo veterina) chcu jít asi nejvíc a potom dyžtak na zdravku (sociální činnost)..
O víkendu, jsem byla na trzích (u nás ve vesnici bylo rozsvěcení vánočního stromu), a v neděli k nám přišla kámoška (Sára), nejdříc jsme byli s psiskama ne zahradě a pak jsme se šli projít.. :))..
Ehm tento článek nemá o5 žádnej smysl, to je hrůza co poslední dobou vymýšlim za kecy xD..
Joo a ještě semka možu dát písničku, kterou všici ale určitě znáte :D..
Toď asik vše co napíšu, v takové náladě jako mám te%d mi nejde vůbec přemýšlet :D..
PS: To místo citátu na hoře neřeště :D.. To mi zas trošku hráblo :D..
PS2: Ano je tento blog stále o psech i když vám to tak možná poslední dobou nepříjde, zkusím se polepšit, a příští článek napsat už nějakej smysluplnej :D..

Normální článek

30. listopadu 2011 v 11:58
NO..tak sem přidám nějaký novinky...rothodla jsem se že s Flowčou na ty závody Zzo nepojedu páč neumí aportovat..takže sem si řekla že takovej trapas si fakt neudělam....takže to skusim příští rok..no a co škola??...no páč sem zamilovaná tak se fakt na tu školu vůbec nemůžu soustředit...takže error...no a jestli budou tři přihlášky tak si dám asi na zemědělku veterinu nebo agropodnikání (to ještě fakt nevim)a pak asi na zdravku na sociální činnost..ale to ještě nevim bubec jistě..jen mě nic jinýho nenapadá...tak to je asi všechno...pp

News..

21. listopadu 2011 v 19:15 ○Novinky○
Za moji neaktualizaci blogu můžou čtvrtletky ze všeho možnýho :D.. Teďka už to bude snad zasejc lepší.. V sobotu jsme byli na cvičáku (agility), brala jsem samozřejmě obě (Šerušu i Flo).. Když jsem běhala se Šerčou tak jsem si Flowušu dávala do kotce protože hrozně žárlí a tím pádem děsně ječí :D.. Šerča běhala hezky rychle- až na pár errorů kdy 3x za sebou oběhla tunel (Ano opravdu běháme už nákých 5 let :D), tak to bylo fajn :D.. Flowušu sem myslela že fakt už přizabiju páč předváděla většinou samí errory :P.. Prostě střelená bordera no..
Teďka je u nás asi největší otázka- jet na obranářský závody do Zzo s Flowčou? nebo rači neriskovat? :D.. No přihlášky se mají posílat do 1.prosince tak uvidíme :D..
Náký moje osobní věci semka moc psát nechci, protože se přece jenom snažim aspoń trošku zachovat aby byl tento blog o psech- Flowuše a Šerče :D..
Tak se mějte hezky, a já zkusim co nejdřív vymyslet nákej normální článek kterej by byl čitelnej a né jako toto :D..

Cviky

9. listopadu 2011 v 19:36 ○Aktivity○
No tak napíšu vám sem cviky které jsem učila Šerču a Flo, spíše tak pro inspiraci- když vás napadne nějakej zajímavej cvik, budu ráda za radu co možu ještě učit :))
Cviky který umijou obě:
sedni
lehni
vstaň
čekej
zůstaň
štěkej
dej pac (střídavě)
sudy
mrtvý pes
toč
tač
trpaslík
na zadní
ťapky (na moji ruku atd.)
skovej (ťapky na moji ruku a mezi ně dát hlavu)
osmička
slalom
obcouvat mě
chodit mi na botách
slalom po zpátku
couvat
vyskočit mi do ruk
plác
odarit se ode mě
poklonu
plazit se
hádat v které ruce mám odměnu :D
přikrýt se dekou
skákat do vzduchu
přeskočit přes nohu, ruku..
down (lehnout a dát hlavu na zem)

Flowča:
dávat zadní tlapy
překřížit tlapy
kývat hlavou
aportovat
stop na povel
osmička pozpátku
přeskočit mě když se skrčim..

Šerča:
proskočit rukama
vyskočit mi na nohy
vyskočit mě na záda
hrabat na povel
couvat na zadních
zakrýt si oči tlapkama
když udělám stojku tak mě přeskočit..

No možná jsem na nějaké cviky zapoměla, budu ráda když mi dáte ještě nápady co bych mohla učit :))

Úžasnej víkend (už vim kam chcu na školu :D)!

7. listopadu 2011 v 21:25 ○Novinky○
No v pátek jsme se neučili, ale jeli jsme se podívat na školu do lanškrouna- Kadeřnice, kosmetička.. Rači bych se učila než být tam! Byla tam děsná nuda :D.. Odpoledne jsem šla s fenušema na procházku a Flowušu sem naučila podávat střídavě zadní tlapy :D (Ano, už opravdu nevím co ji mám učit :D).. No a večer jsem se dostala zasejc někam, kam sem vubec neměla líst :D.. ( Za jeden den být 2x někde ,,omylem" je celkem děs :D).. V sobotu ráno jsme jeli na den otevřených dveří- na školu do laškrouna na zemědělku (obory tam jsou veterina a agropodnikání). Bylo to tam úžasný- na tu školu si dám určitě přihlášku- asi ale spíš na veterinu (i když to agropodnikání by mohlo být taky super :)).. (Je celkem fajn, že někdy se tam do školy možou brát psi :D).. No přijeli jsme domů, kde jsem pobyla asi 5 minut, vzala jsem psi a jeli jsme na cvičááák :D.. Byl postavenej lehkej parkur- takový kolečko (s houpačkou :D).. Šerča běhala úžasně rychle, a Flowuša má hezký zóny, houpačku už potom taky zvládala samostatně a náběhy do slalomu se jí taky většinou povedli :)).. Noo a v neděli se nedělo už nic zajímavýho- učila jsem se a byli sme se projít :))..

Jaká škola??

3. listopadu 2011 v 20:41 ○Moje články○
Teď mám před sebou brožuru o školách (Přehled oborů vzdělávání středních škol, konzervatoře a vyšších odborných škol v Pardubickem kraji).. Už nejmíň po páté si ji prohlížím a marně přemýšlím na jakou školu bych asi tak chtěla.. Zemědělka, obchodka, umělecko průmyslová, cukrářka, a dalších x škol bych tadyk mohla vypsat.. Ale když nad každou školou začnu přemýšlet více, tak se mi přestane líbit, a dojdu k tomu že na ni vlastně ani nechci: zemědělka: nevim jesli bych zvládala pitvu, obchodka: No nevim nevim, jakoo já a matika.. Cukrářka?- Nee nechcu na učňák :P..
Já fakt vůbec nevim.. Moje známky nejsou nijak extra dobrý, ale i přesto bych chtěla spíše na střední s maturitou než na učňák.. Ale zvládnu vůbec přijímačky, který máme v Pardubickým kraji povinný?..
Toto je hrozně těžký rozhodnutí, už si říkám jesli není lepší se učit extra dobře, jít na gympl a rozhodování by se aspoň trochu odsunulo..
Nj.. Pak někdy napíšu jak jsem se teda rozhodla..