Akce v roce 2011

20. října 2011 v 18:20 |  ○Proběhlé akce○

Intenzivka s Radovanem Liškou Žamberk (22.10.2011)

Intenzivka konaná u nás na cvičáku, takže jasně že jsme jeli.. Byli tam teda většinou ale lidi co už normálně běhají na oficiálkách :D.. No ale i tak si myslim že nám to hodně dalo.. Jsem moc ráda že jsme jeli aspoň jeden den.. Joo a Flowča protože je bez PP tak je nervák kdyby ste nevěděli :P.. No nevim moc co bych napsala dál- byla hrozná zima, ale i přesto to bylo super no :))..

Voříškiáda Žamberk (15.10.2011)

No jeli jsme všici, takže než jsme se vypravili trvalo celkem dlouho a jeli jsme samozřejmě pozdě.. No jako první jsem pučila ségře Nině Šerču a v kategorii dítě a pes byli na 3 místě ze 7.. Potom byli psi s PP a bez PP tak tam sem se přihlásila s Flowčou a to jsme byli 3 ze 4 :D.. No a to kříženců fenek do 35 cm jsme byli přihlášení se Šerčou a to jsme byli 2 (už nevim kolik nás tam bylo, ale taky málo).. No a byli jsme domluvení že se Šerčou předvedeme dogdancing.. Už na začátku voříškiády předvedli hezkou sestavu Natka s borderkou Dobby.. A my jsme měli jít až někdy ke konci, ale protože do kategorie pejsek šikulka byl přihlášen jenom jeden pes, přiřadili nás tam se Šerčou taky a byli jsme 1 :D.. (1 ze 2 to je úspěch co? :D)
Joo byla to hezká akce, akorát byla škoda že tam bylo hrozně málo lidí, ale i tak fajn :))..

Lukovské tunýlkaření- Luková ( 8.10.2011)

Picture
No nějak se mi povedelo přemluvit kámošku Káju aby jela se mnou :D.. Takže ta u nás byla už od pátku.. Čučely jsme na filmy, takže jsme šli spát celkem pozdě.. Ráno jsme ale nějakým zázrakem stali, já jsem nachystala věci, pobrala jsem psi a byli jsme odvezeni do Lukové na cvičák.. Byli jsme tam včas, takže jsme se mohli s psiskama kousek projít.. No a potom už jsem šla na prohlídku. Jako první jsmě běželi s Flowčou open (v začátěčnících). Odložení na startu v pohodě, pak jedno odmítnutí na překážce, tunel, skočka a disk., nepovedlo se mi Flowušu stáhnout na skočku, místo toho šla na áčko.. No doběhli jsme si to (zóny totální error) a já swem byla ráda že jsme se konečně dostali do cíle :D.. Chvilku potom jsme běželi se šerčou open (v pokročilých), Šerču jsem na startě pořádně rozhýbala, aby běžela. Začátek čistej celkem rychlej, zóna na kladině fajn, potom ale odmítačka do tunelu (málo sem jí ukázala), potom byl zas celkem hezkej, rychlej kousek, ale pochvilce samozřejmě odmítačka do dalšího tunelu. Potom už mi bylo jedno jak doběhnem- chtěla jsem hlavně aby Šerča běžela pořád jakš takš rychle, takže kuli tomu ještě přeskočila zónu na áčku. Pak už jsme se dostali něják do cíle tedy s 2 odmítnutími a 1 chybou..
No další běh s Flowčou byl jumping: začátek celkem hezkej, potom oběhla překážku a když jsem ji volala k sobě tak přeskočila jinou, což byl opět disk., vrátila jsem ji zpátky a ona ji opět oběhla, fajn tak na potřetí to vyšlo.. Další překážku vyhla po tunelu kdy bylo trochu víc rozběhnutá, no a ke konci se jí podařili oběhnout ještě dvě dalšé.. Toto byl opravdu děsnej běh..
Jumping se šerčou: před startem jsem ji opět pořádně rozhýbala, běžela už ale stejně pomalu.. Za slalomem se začichala nachvilu a pak jsme se už nějak doplazili do cíle.. Sice čistej běh ale čas hrozej..
no a jako poslední samozřejmě tunýlkaření- parkur kde byli jenom tuneli.. Abych řekla pravdu, toto si už vůbec zapamatovat byl úspěch :D.. Tento parkur měli všichni stejný , jako první jsme šli na start s Flowušou, začátek byl super, potom jsem ji ale nestihla stáhnout a vlítla do jinýho tunelu, takže opět disk. doběhli jsme to už zase bez chyby, takže z tohoto běhu jsem měla asi nejlepší pocit.. No a se Šerčou, to sem si přála aby aspoń chvilkama popoběhla protože tuneli mezi její oblíbené překážky nepatří.. Ale překvapila mě a běžela celkem v pohodě, doběhli jsme to čistě (ale o proti ostatním psům stejnak pomalu), takže jsme nečekali na výsledky a na vyhlášení a jeli jsme domů..
Flowuša se hárala a proto mi přišlo že se na parkuru vůbec nesoustředila.. Takže z toho byl 3x disk. Se Šerušou jsme všechny běhy doběhli, open 2 odmítnutí jedna chyba, jumping čistě a tunýlkaření čistě (ale rychlost nic moc)..
Až na to že byla hrozná zima a chvilkama pršelo, byli závody super :))

Víkendovka s Bárou Lerlovou- Letohrad
(1.-2.10.2011)

Víkendovka pro mírně pokročilé a pokročilé, celkem dlouho jsem přemýšlela jestli máme s Flowčou jet aby nám nebylo řečeno že jsme úplní začátečníci a nemáme tam co dělat nebo něco podobného- moje obavy byli ale naštěstí zbytečné :))..
No v pátek jsem si upekla buchtu na s sebou k jídlu a nastavila jsem si budík na 7:00.. Celkem dost jsem se ale bála že tam budem úplně mimo mezi těma pokročilíma takže jsem stávala kolem 6:00.. Nachystala jsem si pomalu věci a někdy v 8:45 jsme vyjeli do Letohradu- začínalo se v 9:00 což jsme v pohodě stihli :)).. Od Báry jsme dostali hodně dobrých rad a po tom co jsme běhali na cvičáku jenom rovinky a kolečka si myslím že nám toto velmi pomohlo.. Flowča běhala hezky ale ke konci už na ní bylo vidět že je trochu unavená (což se na ní projevuje tak že nevydrží na startu a vůbec se nesoustředí).. Odjížděli jsme chvilku před šestou hodinou a jak jsem v autě zjistila tak jsme jeli ještě nachvilku na oslavu- ano já jsem byla velice společensky oblečená (špinavé ryfle, stará mikina a samozřejmě jsem měla kopačky protože se mě nechtělo přezouvat už :D).. Na té oslavě jsme byli naštěstí ale jenom asi 15 minut- s Flowčou jsme jim tam ukázali nějaký cviky.. A asi po čtvrt hodině jsme vzali ségry a jeli jsme domů :D.. Na neděli už jsem byla úplně v klidu a hodně jsem se těšila, hnedka u cvičáku byl nějakej rybníček nebo co to bylo tak jsem tam Flowče občas házela klacek pro kterej už s nadšením skákala (no, o prázdninách jsem ji učila plavat :D).. A teďka jsme odjížeděli už před pátou :))..
Jsem moc ráda že jsme jeli, od Báry jsme dostali hodně dobrých rad, zjistila jsem díky ní, že to pako umí zastavovat aji na áčku (o čemž jsem já fakt nevěděla :D) a dozvěděla jsem se že mám Flowču nechávat do slalomu nabíhat spíš samostatně než abych se jí snažila pomoct že to je spíš naškodu.. Za ty dva dny mi přišlo že jsme se toho naučili o hodně víc než třeba na cvičáku za celý léto (no když už jsme na cvičák jeli tak jsme běhali spíše rovinky nebo kolečka)..
No prostě jsme víkend nemohli strávit líp :))..

Ukázky ,,padogdancingu"- Čermná (29.9.2011)

No myslím si že padogdancing pro toto bude výstižnejší název.. Šerča se hárala a proto byla úplně mimo a vubec mě nevnímala ale i tak jsem ji tam vzala taky.. Výhoda byla že jsem nemusela být ve škole na poslední hodinu protože jsme tam měli být už nějak do půl čtvrté.. Moc sem nepochopila co to bylo za akci- ale byli tam samé děti a pár nějakých vedoucích :D.. Nejdřív jsem se tam pokusila s Flowušou o něco jako dogfrisbee (ano moje hody jsou úžasný- nějakou paní s foťákem co stála bopem neminul můj úžasně hozenej ruller :D) Ale jináč se to jakš takš dalo :D (Když sleduju na youtube videa dogfrisbee tak každýho kdo zvládne pár hodů nějak dobře celkem obdivuju)... No potom jsme se šerčou předváděli již zmiňovaný padogdancing (vubec nevnímala, fakt sem myslela že ju u toho už klepnu aby se probrala).. A jako poslední sestavu jsem měla vymyšlenou s oběma- Flowuša všecko udělala nejmíń pětkrát než Šerča se překonala aby udělala aspoń jeden sud, nebo otočku. A pak jsem Šerče dala už jenom lehni a zůstaň a dokonce hudby jsme předvedli jenom pár cviků s Flowčou (improvizace nám už celkem jde:D).. No a nakonec jsem rozestavěla děti- nejdřív do dvojic aby se chytli za ruce a udělali řadu a Šerča je přeskákala (Byla to celkem dlouhá řada :D) A potom jsem vybrala větší děti aby si stoupli za sebe roztáhli nohy a Flowča je podbíhala- menší děti udělali zas zlatou bránu a Flowča podbíhala :D.. A jako poslední udělali řadu a Flowča probíhala mezi nima slalom :D.. Potom už si tam obě všichni jenom hladili a tak :D.. No Šerča měla štěstí že to moje nervy ještě vydrželi, protože to co tam dělala bylo fakt už moc.. Ale jináč celkem fajn (Děti jsou vděčný publikum :D)..

Ukázky dogdancingu- Verměřovice (4.9.2011)

Ve čtvrtek když přišla mamka domů tak kolem 20 hodiny a řekla mě že v neděli pojedem na ukázky, tak jsem chvilku přemýšlela jestli to je myšlený vážně nebo co :D.. Ve Verměřovicích bylo ukončení prázdnin (myslim) a skupina historickýho šemru Lucrezia tam měla vystoupení, nás vzali s sebou.. Já mám samozřejmě krátkodobou paměť a proto jsem si ani jednu sestavu už zase nepamatovala takže ještě ten večer jsem poslouchala 2 písničky furt dokola- fakt mě z nich už hrabalo.. Ale zapamatovala jsem si to! Pak jsme zkusli sestavu s Flowčou, pak se Šerčou a já jsem byla s Flowčou spokojená, ale se šerčou už míň.. Ta se u toho tak tak hýbala.. Stihli jsme dát dohromady ještě 3 sestavu- s obouma zároveň, sice jsme trošku vybočovali z hudby občas ale co už :D.. V pátek u nás byli křapáčový hody- takže jsem přišla večer a v sobotu jsme jeli do Pardubic (čláek níže), takže nám už pak nezbil žádnej čas na trénování :D.. No tak v neděli dopoledne jsem šla rychle ještě k teté dít si písničky na cd (ach náš počítač). A po obědě už jsme jeli.. Jako první měli šermíři ukázku zbraní- to jsme se šli projít na louku protože aj stříleli.. Potom byli hry pro děti, taky jsem byla u jednoho ,,stanoviště", psi jsem přivázala ale Flowča tam pištěla a Šerča zachvilku přišla za mnou- nevim kdo ju odepl z vodítka ale už jsem ju tam nechala teda na volno, na děti už je hodná a sama od sebe se ke všem vtírala :D.. Šla jsem odepnout samozřejmě i Flowču ale tu jsem měla rači na vodítku protože tam jezdili kočárem s koňma, tak aby na ty koně nějak neječela. Ta si ty lidi kolem ní co si ju chtěli hladit hodně užívala :D.. No a po hrách jsme šli my.. Dostala jsem do ruky mikrofon- vy co mě znáte osobně asi víte jak na tom jsem já s mluvením (dycky mi chvilu trváí než se rozkecám a před vís lidma mluvit prostě neumim :D).. Takže jsem tam odpověděla tak trošku zmateně a šli jsme začít sestavu na písniku Hey, soul sister se Šerčou- ta se naštěstí pře lidma ráda před vádí a někde v půlce sestavy jsem jí začla věřit už na 100% a bavilo mě to :D.. Potom jsem si šla vyměnit psi, dala jsem na plac truhlu a začli jsme s Flowčou na piráty z karibiku (kdo se orijentujete trochu v dogdancingu, tak asi víte že na piráty z karibiku má sestavu Alena Smolíková- my jsme sestavu s Flowčou ale začli bvymýšlet ještě než jsem viděla sestavu od Alči, takže to fakt nebylo schválně, ale zatím nevim jakou jinou písničku mám zkusit.. No to jsme jakš takš taky zvládli sice s menšíma zádrhelama ale mám s Flowči radost :D.. No a do třetice všeho dobrého a zlého (v našem případě platilo spíše to druhé) jsme předváděli sestavu v triu- na písničku od Red hot chili Peppers- Snow (Hey oh)..
Chvilkama jsme sice trošku vybočovali s písničky ale jakš takš jsme to zvládli no :D.. A pak jsme už jenom z dobrovolníků (bylo hodně dobrovolníků) udělali tunel- roztáhly nohy a stoupli si za sebe (malý děti jsme ale vyřadili) a Flowča je podbíhala- byla celkem dlouhá řada ale zvládla to šikulka :D.. Pak si stoplo 5 děcek za sebe a Flowča he probíhala jako slalom- jednou vynechala ale i tak to vypadalo celkem v pohodě :D.. A potom si ještě udělali dvojice dřepli si a chytli se za ruce a Šerča jim ty ruce přeskakovala- taky byla dlouhá řada ale zvládla to Šeruša celkem :D.... Potom už měli šermíři vystoupení, to jsme šli taky ale dál protože Flowča prostě nemá ráda šermování- většinou začne ječet pako :D..
Tadyk se mi to hodně líbilo, bylo tam hodně dětí- před těma nemám zas až takovou trému ani vetšinou takže super :))..

Koně v akci- Pardubice- (3.9.2011)

Akce která byla celý víkend ale my jsme jeli jenom v sobotu.. (Psi jsem s sebou nebrala protože bylo celkem vedro, jeli jsme vlakem a myslim si že jim bylo líp doma).. Když jsem za mamkou přišla- napůl s otázkou, na půl s oznámením.. že chci jet aspoň jeden den se do Pardubic podívat- tak říkala že pojedem všichni- (já mamka a ségry- Bětka a Anka).. Cesta vlakem utekla celkem rychle- byla by ještě rychlejší když by jsme nejeli osobákem ale tím rychlíkem kterým jsme měli jet ale co už :D.. Od nádraží jsme šli pěšky- chudáci lidi co tam jeli autem, ti si chvilku počkali než se tam dostali..
Hned při vstupu jsme dostali vzorky od Candy- ty jsme pak dostávali i jinde :D..
Prošli jsme to tam celý- hromady stánků tam byli :D.. A program byl taky dobrej, byli jsme tam v sobotu skoro na celej- no vypisovat ho semka fakt nebudu si někde najděte jestli vás to zajímá :D.. Bětce (2roky) se to tam líbilo- ta má celkem ráda zvířata už teďka, ale Anku (4 roky) to tam skoro vubec nebavilo, takže příští rok pojedu sama- snad někoho přemluvim aby jel se mnou. Takový pako jako já který furt nepochopila pomalu ani to jak se otvírají dveře vlaku, nevim jak by samo cestovalo :D- ne ale zvlýádla bych ale stejnak někoho přemluvim :D..
No protože tyto stránky jsou spíš o psech tak se k této akci víc rozepisovat nebudu :))

Fitmin cup- Česká Třebová- (21.8.2011)

Picture
Protože to byli oficiální agility závody tak jsme běhali jenom se Šerčou a Flowča jenom čučela, brodila se v řece a párkrát jsem ji vytáhla na 2 tréninkový překážky a na slalom.. Adél běhá zatám jenom na neofickách takže semka nejela tak jsme se připojili k žamberákům :D..
Jako první se běžel jumping- na závodech pokaždé když odcházim s prohlídky mi příjde že to je nemožný si to pamatovat a že to určitě zapomenu :D.. Ne tak dobře parkur sem naštěstí nezapoměla Šerča běžela jakš takš rychle, akorát to pako neumí samozřejmě kruh že jo :D. Proskočila vedle tak jsem ji vrátila a to se před ním zastavila takže z toho byli 2 odmítnutí- jináč byl zbytek běhu zase čistej :D.. Byli jsme na 9. místě z 25..
Další běh co jiného než zkoušky- v našem případě zkoušky SA2. byl to hroznej běh! Ona u toho pořád něco čenichal, běžela s hlavou u země, fakt nevim co jí zas bylo.. V nějakých částích jsem měla chuť odejít s parkuru protože to muselo být pro chudáky lidi kteří se na to dívali hroznej pohled.. Parkur jsme si tak nějak prošli, z tunelu se vrátila stejnou stranou jakou tam vlezla z čehož bylo odmítnutí.. A skoro krokem jsme to nějak došli do cíle s tím jedním odmítnutím ale se zkouškou na BO s 25,75 trestýma bodama. No v tom výkonostňáku by vypadal o hodně líp disk, ale co už :D.. Jako poslední běh bylo agility- popravdě řečeno celkem dost jsem se bála co vyvineme zas za rychlost. Snažila jsem se ji před startem co nejvíc rozhýbat, což aspoň trochu pomiohlo a byl z toho čistej běh v lepší rychlosti než zkoušky ale umístění nevim..
Video je tadyk:
http://youtu.be/NQiSL_Rfsdk

Podhorský skok- Česká Třebová- (20.8.2011)

Picture
Tak toto byli naše první neoficiální závody s Flowčou :)).. Hodně dlouho jsem přemýšlela jestli nás mám vůbec přihlašovat, ale tak proč to nezkusit že?. na cvičáku jsme běhali pořád na S ale M jak sme si jednou vyzkoušeli Flowča taky zvládá.. (Běhali jsme v kategorii Large začátečníci a proto jsme měli překážky na medium :)) No raní stávání proběhlo v pohodě- na závody se stává o hodně líp- i když to je dřív, než do školy :D)..
Jako první se běhala hra- každej si mohl běžet co chtěl a překážky byli různě podovaný. No při prohlídce jsem se rozhodla že to vezmu spíš jako trénink a proto jsem si nachodila trasu- se slalomem (aby jsme si užili 12 tyček když jsme v ostatních měli 4 :D) a i s kladinou aby se s ní Flowča seznámila zas po delší době- cvičili jsme sbíhačky takže jsme kladinu vubec nějak nedělali (sbíhačky asi vzdáme jak to tak ale vidim :D).. Na startu byla Flowča hrozně natěšená ale už máme super odloženííí! :D.. Mě se ten běh hrozně líbil- na to co sme do teďka běhali za lehký trati.. začli jsme- hop, tunel, super vysílačka do dalšího tunelu, hop, kladina (sice zkočená zóna takže jenom za 3 body ale jináč super :)), hop, trr oběhnout slalom, vrátit zpátky a úžasnej slalom už, hop, vysílačka do tunelu, hop, tunel (stála tam trochu blbě rozhodčí tak sem šla po druhé straně, proto sem ji neszáhla ke mě ale ona sama si šla skočku někam do pryč tak, sme se vrátili k tomu tunelu a povedlo se mě ji už hezky stáhnout a pak už bylo jenom pííííísk- vypršelo nám 30 sekund :))..
Jako další se běhalo agility- naštěstí bez houpačky, ale i tak sme zónovky ještě netrénovali no :D.. Přišli jsme na start, já sem si šla až k druhé překážce- Flowča hezky zůstala a pak jsme už vyběhli- hop, dálka (dělala ji porprvé v životě :D), hop, slalooom- samozřejmě jsem ji nestihla takže si ho jednou hezky oběhla ale na druhej pokus už byl super (taky jenom 4 tyčky no), hop, super vysílačka do tunelu, já sem na ni čekala u áčka aby sem ji tam navedlo- povedlo se i se zónou, hop a hop do cíle- nejlepší čas a jedna chyba= 4 místo z 11 :))..
A jako poslední běh se běžel jumping- lehký kolečko bez slalomu a i na tom sme zvládli 2 chyby- za jednu mohla Flowča, za druhou já.. Začli jsme chybou- Flowče nějak nevyšel skok na první překážce a shodila ji, zbytek porbíhal hezky, až na tu moju rychlost.. Ale před poslední překážku si přidala ještě dálku protože sem byla moc pomalá :D.. No umístění nevim :D.. Nejvíc ze všeho ale musim pochválit Flowču, že ji už vůbec nenapadá zdrhat s parkuru za ostatníma psama, tak jak to předváděla občas na táboře, a taky odložení na startě jí de už hezky :))..
A v součtech agility+ jumping jsme byli na 3. místě :)).. Když jsme neběhali, nebo neprohlíželi parkur, tak jsem kecala s Adél Paterovou- jak jinak taky no :D.. Aspoň jsme se tam vůbec nenudili :)).. Jsem moc ráda že jsme jeli :))
Video je tadyk:
http://youtu.be/yvOHrqIqUYk

English Camp- Daňkovice- (31.7.-6.8.2011)

Picture
Psi jsem s sebou neměla ale i tak pár řádků sem napíšu :)..
No byl to můj první tábor kterej byl jako tábor. Už 4 roky jezdim na Lukov (hnutí brontosauru) ale to je pro rodiče z dětma. A také 4 roky jezdim na agility do Žamberka ale to je spíš soustředění že si tam děláme celkem co chcem :D..
V sobotu po obědě jsme přijeli do Daňkovic kde jsme byli ubytovaní. (První tábor kde jsme nebyli ve stanech :D)..Na pokoji jsem byla jse dvouma super holkama- naše večerní sezení sexoholiků, čokoholiků, Hugovy problémy a nevim co všechno ještě fakt nemělo chybu :D.. No jednotlivé dny popisovat nebudu protože kdo tam nebyl by to stejně nepochopil takže jenom tak různě ve zkratkách:
Snídaně byla v 8 a pak jsme měli 3 hodiny angličtiny, oběd a ještě 1 hodinu angličtiny :D.. Jeden den jsme šli na výlet asi 15 km- šlo se děsně pomalu a furt byli přestávky takže celkem nudex :D.. Když jsme hráli scénky tak já sem dělala auto, pak sem tam chodila z čísla jak pako a pak ještě dítě, mrtě no :D.. Večerka byla v 23:00 takže si na nás první dny stěžovali že rušíme.. poslední noc nebyla večerka takže jsme jeli nonstop. Já sem asi do 3 hodin psala vzkazy do obálek (každej tam měl svoji obálku do které mu ostatní psali vzkazy).. Je celkem zajímavej pohled sledovat lidi jak chodijou na snídaňu celý rozespalí když sme tam byli první :D.. No to byli jenom takový útržky, nevim jestli jste z toho někdo něco pochopili ale takový akce se nedají popsat :D.. Byl to asi nejlepší tábor na kterým jsem kdy byla byli tam super lidi :D prostě všecko super :)).. Příští rok jedu určo zase :))..

Agility tábor Žamberk+závody- (18-23.7.2011)

Picture
V neděli 17.7 jsme se už čtvrtým rokem vydali na agility tábor do Žamberka měla jsem s sebou Šerču i Flowču, ale běhala jsem jenom s Flowčou. V pondělí nás rozdělili do družstev podle toho jak jsme zaběhli jednu sekvenci- s Flo jsme běhali na Media což jí nedělalo problém. Prišli jsme na start řekla jsem jí lehni a čekej a trrr už byla pryč a běhala sama :D.. Toto zopakovala asi 5x a pak když konečně počkala na staru jsme mohli normálně běžet- zaběhli jsme to čistě ale ty starty děs no :D.. Dali nás do začátečníků k Terce :).. Běhěm tábora jsme naštěstí starty vylepšili a tak na 99% už je máme..
Nepomatuju si moc co se dělo kterej den takže napíšu spíš jenom takový útržky různý.. Jeden večer skovka mezi překážkama- lehat si do té mokré trávy za tunel není moc příjemný :D ale jináč to bylo celkem super :)).. Celkem dostkrát jsme hráli česko- v něm byl asi nejlepší ropovod který vede z Ruska=Lenin, z Německa= Hitller a když se spojí tak nastane výbuch :D.. Jezdili jsme jako každý rok na lodičkách- jednou jsem díky Kátě zkončila v té hnusné řece :D.. Aji letos jsme měli opět Vánoce byli aji dárečky- v papírnictví kvůli nám vytáhli vánoční papír protože se tam každej chodil ptát :D.. Zjistila jsem že Flowuša vůbec neplave- když jsme byli ještě s jednou holkou u řeky a její borderka aportovala klacky z vody tak Flowuša stála na karji řeky a vytrvale štěkala ale nevlezla tam :D.. No a posledních pár dní tábora samozřejmě pršelo, celkem dost pršelo, takže jsme už ani necvičili.. Trošku mi teklo do stanu takže jsem v pátek sušila v klubovně u kamen spacák kterej byl nacucanej vodou.. Ten konec když byli všude kaluže (aji u mě ve staně) byl trošku horší ale jinak byl tábor super :))
23.7.2011- Závody
Oficiální závody o pohár fitmin- běhali jsme se Šerčou.. První běh byl jumping trochu jsme se tam motali ale doběhli jsme čistě- rozdělovalo se to na výkonostní kategorie, takže v Sa2 jsme byli na 4 místě ze 13.. Jako druhé byli zkoušky kde jsme se diskli, i když jsem na Šerču volala tak mě nějak nevnímala no co už :)).. No a poslední se běželi agility- běželi jsme čistě ale nevim na jakém místě jsme zkončili..
Tento den jsme měli taky závody na ukončení tábora na kterých běhali ti co neběhali na oficiálních, což jsme byli my s Flowčou. Byla to kraťoučká sekvence ale trochu těžší než který jsme do té doby zkoušeli, takže jsem si myslela že to bude uplná katastrofa- že bude zas běhat to co se jí bude chtít.. Flowča mě ale překvapila a běžela hrozně hezky, všude kde jsem měla se mi ji povedlo hezky stáhnout. Zaběhli jsme to čistě a byli jsme na 1 místě ze 13 psů :)).. Šikulka to je moc :))..

Ukázka dogdanicngu Čermná- 12.7.2011

Chtěla jsem brát obě ale protože Flowča byla dva dny před tím divná- nežrala, byla úplně bez energie, těžko se zvedala, většinou jenom ležela. Tak jsem ji nechala doma i přesto že ten den vypadala už zdravě.
V Čermné byl dětskej tábor, jeli jsme hnedka ráno, když jsme přijeli, tak se mamka se ségrama šli dívat dovnitř na nějaký divadlo a my se Šerčou jsme se šly projít po čermné :).. Potomkdyž jsme se vrátili zpátky jsme ještě chvilku čekali venku než dětem zkončí divadlo. Když se všichni děti už vyhrnuli ven tak nám tam pustilina kazeťáku písničku kterou máme už dost dlouho na dogdancing a to hey soul sister. Začli jsme jak jinak než slalomem a to Šerča vypadala jak lemra největší pak se ale rozhýbala a sestavu jsme celkem zvládli :). (Ukázky mají jednu velkou výhodu narozdíl od závodů a to tu že se lidem líbí úpkně cokoliv tam předvedete :D).. Potom jsme ještě z dětí vytvořili překážky- udělali si dvojice, dřepli si a chytili se za ruce. Samozřejmě chtěli skoro všechny děcka takže byli dvě dlouhý řady vedle sebe :D.. Šerča to al zvládla suprově byla hrozně rychlá- o hodně rychlejší než při agility :D.. No toto jsme proběhli asi 3x a potom už se všichni jenom vrhli na Šerču a chtěli si ji hladit :D.. Ta mi z ruky ožírala sýr takže jí to bylo jedno kdo všechno si ji hladí (dřív děti neměla vůbec ráda. teďka už se zlepšila) :)..
No dopadlo to dobře jenom škoda že Flowča zůstala doma- ta narozdíl od Šerči má děti moc ráda :D.. Ale tak příště jak někam pojedem tak pojede už taky :))..

Ukázka dogdancingu Dobrouč- 9.7.2011

V Dobrouči byl historickej den- oslava 20 let skupiny historického šermu Lucrezie.. Předváděli jsme tady dogdncing- v pátek (1.7.) než jsme jeli pryč mi došlo že bych si měla se Šerčou aspoň jednou zkusit tu sestavu když ji tden neuvidim a ptoom hned jak přijedu jdem na ukázky :D.. Zapla jsem písničku- Šerča se nejmíň 50x protáhla tak jsem to vzdala a doufala že se jí snad za ten týden rozsvítí :D.. V pátek (8.7.) jsme přijeli večer vlakem domů (Flowča costování zvládla opět suprově).. V sobotu jsme jeli někdy v 15:30 se podívat co tam tak je a na šermíře a tak.. Někdy před 18:00 jsem se vrátila pro psi a v 18:30 jsme už začínali.. Nejdřív jsem šla se Šerčou- ta byla celu dobu duchem nepřítomná a divila se cože to po ní vlastně chci.. Nějak jsme to ale přežili a z mírnými výpadkami jsme celou sestavu celkem zvládli.. Potom přišla na řadu Flowča- s té jsem měla trochu obavy (byli to první ukázky).. S Flowčou jsme měli vymyšlenou lehkou seśtavu na piráty z karibiky, když jsme tam přišli tak se trochu lekla repráků a byla celou dobu při té sestavě mimo.. Ale mě ta sestava opět vypadla z hlavy takže si nemáme co vyčítat :D.. Ale zaimprovizovali jsme to celkem dobře.. Já jsem s našemi výkony nebyla vůbec spokojená ale lidi jsou nadšení ze všeho naštěstí :D..

Tábor hnutí brontosaurus-
hrad Lukov 2-8.7.2011

Tábor pro rodiče s dětma.. V pátek jsme jeli k tetě (už 4 rok jsem tam byla s ní, bratrancem a 2 sestřenkama).. A v sobotu jsme jeli už z Olomouce vlakem- brala jsem Flowču která jela vlakem poprvé takže jsem se trochu bála :D Ale zvládli jsme to.. No na začátku pršelo ale potom už bylo aji počasí super :)).. Dál bych tadyk už rači nic nepsala protože by to byl pro vás asi celkem nesrozumitelnej článek :D.. Jenom takový zajímavosti- nechtělo se nám spát ve staně tak jsme šli spát do včelína kde jsou plši- měli jsme vevnitř aji dvě borderky(Flowča a bratrancům Bad) když je v noci už uplný tucho a snažíme se usnout tak plch skočil z půdy Flowče na klec coč byla celkem hrozná rána.. No toto je už fakt rači všechno co k této akci napíšu :D.. To se nedá popsat, to se musí zažít..

Školní akademie 17.6. a 21.6.

Naše třída měla cirkus :D.. Tak jsem zam zapojila i Šerču. 13.6.1 (den po závodech) jsem Šerču brala to třídy aby jsme si to zkusili trochu jsem se bála že bude unavená ale naštěstí se snažila šikula :D.. No v pátek 17.6. to bylo dopoledne v kině pro třídy. Nechtěla se mi vymýšlet nová sestava takže jsme ji měli opět na písničku Hey soul sister.. Když jsme se divílali na první stupěň tak jsem tam Šerču měla už sebou ale protože tam jednou štěkla když bylo celkem ticho tak jsem s ní vždycky po cvjilkách šla ven aby se neunudila :D.. No když jsme přišli na řadu mi tak jsem se trochu klepala ale Šerča byla naštěstí celkem v pohodě a všem s eto líbilo (když chce tak cvičí i líp) odpoledne jsme šli opět do kina ale tentokrát už pro veřejnost Šerča cvičila celkem hezky (já jsem byla zas mrtě rozklepaná :D). Ale lidem se to zas celkem líbilo takže fajn :D.. V Úterý 21. bych měla být už asi vpohodě když jsme to zvládli dvakrát celkem dobře ale to se byla vyklepaná nejvíc a to už ze mě vycítila asi aji Šerča a pak měla na podium mírný úůety.. Ale taky to ještě jakš takš šlo no :).. 1 stupeň měli hodně tančení a druhej už většinou tak různě :))..

Rychnovský rarášek 18.6.2011

Když jsem Šerču viděla poslední dobou na závodech tak jsem se celkem smířila s tím že budu ráda když vubec nějak poběží ale Šerča překvalipla :)) Jako první jsme běželi jumping zaběhli jsme čistě ale nějak extra rychlí jsme nebyli o to víc jsem byla překvapená když jsme byli na 3 místě z 26 :)).. Potom jsme běželi zkoušky SA2 byl to hezkej parkur (parkury vymýšlela je Katka Lerlová od které se mi líbili celekm všechny pakury).. No zkoušky jsme zaběhli čistě a zkončili jsme na 3 místě se zkouškou na VD kuli času kteje byl hroznej! Mít 10,4 trestných bodů za čas se hned tak někomu nepovede.. A jako poslední byli agility opět to byl zase hezkej parkur, kterej jsme zaběhli čistě a zkončili jsme na 8 místě z 26. A díky tomu jsme se umístili aji v souštech Jump.+ agi. v kategorii SA2 Na 1.místě :)
Na těchto závodech jsme bali před dvouma rokama a to jsme byli na 1. místě v součtech v lategorii SA1 :D.. (minulej rok tyto závody nebyli)..

Východočeské mistrovství mládeže 12.6.2011

Po pochodě jsem se bála že mě ráno budou bolet nohy ale naštěstí tp bylo v pohodě :)).. K těmto závodům bych se rači moc nerozepisovala- kdo tam byl, ví. Kdo tam nebyl má smůlu :D.. V Juniorech SA jsme byli jenom 4. Byli utoho aji neoficiální pro začátečníky to jsem já ale z protpozic nepochopila jinak bych vzala Flowču protože to bylo jenom lehký kolečko což si myslim že by zvládla :).. No první běh celkem šel a v druhým jsme se diskli takže v součtech 4 místo :D (Ze 4 to je super :D) Byla tady taky všestranost a pak obedience :))

Pochod přes kopce a dolíky 11.6.2011

Sice to není psí akce ale myslím si že to stojí za zmínku :D..
Přemluvila jsem kámošku aby se mnou šla 30 km. Ta mi dala zajimavou podmínku kterou jsem rači nebudu psát ale splnila jsem ji. A ráno jsem vzala Flowču a vyšli jsme z hřiště.. Na silnici jsem si trochu rozflákla mobil když mi vapadnul z kapsy a rozpadnul se ale ten je naštětsí už zvyklej a přežil to :D (nemohla bych mít dotykáč :D).. Ze začátku byla cesta v pohodě cvilkama jsme běželi (kámošce sem dala Flowču aby ji táhla a nesla jsem jí baťoh).. No ale samozřejmě jsme se ztratili někde jsme museli špatně odbočit.. Šli jsme nejdřív po zarostlé cestě po které asi dlouho nikdo nešel protože byla zarostlá ale bylo to ještě fur lepší než když jsme pak zkončili v lese a prodírali jsme se kopřivama z kopce dule.. Pochvilce bloudění lesem jsme se z něho chtěli dostat pryč a proto jsme šli na tu stranu kde jsme slyšeli auta.. Po cvilce jsme došli na cyklostezku do Černovíra (měli jsme dojít na Lanšperk) a chvilce co jsme šli po cyklostezce jsme zjistili že jsem směr ústí nad orlicí což bylo samozřejmě blbě- tak jsme se obrátli a šli jsme zpátky na lanšperk pak do Vápinek a pak už zpět na hříště.. Chvilkama jsme beželi ale díky našemu bloudění lsem jsme došli poslední ale za to jsme ušli asi tak 40 km místo 30 :D.. Bylo to celkem zajimvý akorát nevim jestli Káju přemluvim aby s emno ušla příští rok zase 30 :D..

Ukázka v Žamberku na dětském dnu 3.6.2011

V žamberku v parku pořádali dětský den- měli tam toho hodně, soutěže pro děti, koně tam byli a taky mi ze cvičáku.. ukazovali tam poslušnost, obrany. Potom mi agiliťáci jsme zaběhli 3x lehkej parkur což se Šerča hodně snažila :).. A potom jsme předváděli aji dogdancing (taky 3x). Ale to jenom Natka s Dobbym, kteří mají úžasnou sestavu. A já se Šerčou s trošku horší sestavou :D. Porpvé nám pustili hudbu moc nahlas takže mě pře sni Šerča vubec neslyšela a jediný co se nám povedlo byl asi poslední cvik- výskok na nohy. A podruhé a po třetí byla Šerča mírně mimo..

Ukázka dogdancingu Jablonné 28.5.2011

Dopoledne jsem si ještě snažila zapomatovat sestavu takže mě s písničky Hey soul sister začlo už dokonale hrabat a výsledek? No dočtete se o pár řádků níž :D.. V jablonném na Orlicí byl pochod (všude vyseli plakáty což mě vždy když jsem kolem nějakýho šla připomělo že bych už konečně měla dát dohromady sestavu.. Na konci pochodu (kterej jsme nešli protože by to ségry neušili) byli soutěže a my jsme tak ukazovali dogdancing.. Když jsme vyjížděli z domu tak pršelo když jsme přijeli do Jablonnýho tak taky pršelo ale míň než u nás. Ségry tam soutěžli za což dostali dost věcí :D Potom jsme aji my se Šerčou prošli takovou trasu za což jsme toho dostali taky dost :D No a když všichni z pochodu došli tak jsme mohli začít.. Samozřejmě se zrovna rozpršelo víc a čekat až by aspoň trochu přestalo vypadalo že by bylo zbytečně tak jsme tancovali v dešti :D.. Začli jsme slalom, a hned po něm nastal můj výpadek paměti co že to tam v té sestavě má být? :D Tak jsme trošku zaimprovizovali a na zbytek už jsem si nějak vzpoměla :). A už byl pomalu konec naší sestavy- jako poslední cvik mělo být to že já si lehnu na zem, a Šerča mě vyskočí na boty ale nechtěla jsem si lehat na mokrou zem tak my vyskočila jenom na záda :D.. Lidi z toho byli nadšení za což jsem byla moc ráda :DD Ale Šerča je fakt moc super snažila se a vůbec ji dyšť nevadil. Měli to moc hezky zorganizovaný, jenom byla škoda že pršelo.

Sezemice- hop sem, hop tam 9.5.2011

Vzala jsem jenom Šerču protože se mnou nejela mamka a když Flowča ještě neběhá tak by se tam asi nudila :)).. Jako první se běhal jumping, ten jsme běželi čistě a byli jsme na 7 místě z 34 což si myslim že celkem jde :).. Druhý běh byli samozřejmě zkoušky- SA2 Celej parkur jsme běželi celkem v pohodě akorát ve slalomu Šerča vynechala poslední tyčku tak jsem ju musela vracet a kvůli tomu jsme byli 4 z 16 (ty 4 místa mě už celkem štvou :D).. A jako poslední bylo agility to už mi byli uplně jedno jak zaběhnem protože bylo hrozný vedro tak jsem chtěla aby Šerča běžela aspoň trochu rychle a nic jinýho jsem neřešila.. Šerča fakt běhala hezky a zaběhli jsme to čistě a zkončili jsme na 9 místě z 34. Závody byli super a byl u nich zase speciál BŠO a MČR Chodských psů.

Podhorský čaroskok 30.4.2011

Byli to neoficiální závody konané kousek od nás tak proč nejet že? V pátek u nás bylo pálení čarodějnic z kterých jsem přišla někdy v 00:15 a v 1 jsem si lehla do postele s úžasným pocitem že za 5 hodin mám stávat a být schopná běhat na parkuru :D.. Ráno jsem stala hned při zvonění budíku protože na závody se stává úplně jinak než do školy. Vyčesala jsem obě fenuše (čekající Adél Pateorová to měla blbý my jsme prostě zpomalený :D.. Naskládali jsme naši kupu věcí do auto a jeli jsme směr Česká třebová..
Byli tři běhy v naší kategorii- závodníci SA byli přihlášení 3 týmy :D. jako první se běžela hra za kterou se dostala hned tyčinka pro psa tak jsme samozřejmě běželi :).. Druhej běh byl agility a to jsme měli jedno odmítnutí kvůli mě, protože jsem Šerče ukázala málo na překážku a ona ji oběhla. No a poslední běh byl jumping kterej sme zaběhli čistě. Flowče jsem mezi běhama házela na louce míčky a párkrát jsem ji vzala k pře´kážkám na rozeskákání. A v srpnu už bude Flowča v české třebové na neoficiálkách taky běhat, uvidíme jak :D.. Jooo a výsledek? No skončili jsme v součtech na druhým místě :)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betynka a Madét Betynka a Madét | Web | 29. října 2011 v 2:00 | Reagovat

Ahojky,pamatuju moc dobře :-) děkuju :-) , určitě být SB můžem,ale nebudu pořád na blogu,ale budu se snažit dávat více článků:-) !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama